تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

گزارش تمرین امروز پرسپولیس

 


تمرینات سرخپوشان تهرانی امروز (پنجشنبه) به درخواست کادر فنی، پشت درهای بسته انجام شد.


در آستانه بازی پرسپولیس در برابر شهرداری تبریز، تمرین سرخپوشان پشت درهای بسته انجام شد.

تمرین امروز تیم پرسپولیس با حضور دو بازیکن خارجی این تیم رنگ و بوی دیگری داشت. علی دایی با دقت تمرین بازیکنان خارجی‌ تازه‌وارد را زیر نظر داشت تا نظر نهایی خود را درباره آنها اعلام کند.

تمرین سرخپوشان پایتخت ساعت 17 با گرم کردن زیر نظر مولایی و انجام حرکات کششی آغاز شد. زولتان هارسانی، مهاجم اسلواک و فلاویو بکجونیور هافبک – مهاجم برزیلی، همپای سایر بازیکنان در مجموعه شرکت واحد تمرین کردند.

حسین عبدی هم که به تازگی و پس از پشت سر گذاشتن کلاس مربیگری فشرده‌ به ایران بازگشته است امروز در تمرین حاضر شد. دستیار دایی که به زبان انگلیسی مسلط است صحبت‌هایی که درباره تمرین مطرح می‌شد را برای این بازیکنان ترجمه می‌کرد و نحوه تمرین را برای آنها توضیح می‌داد.

گلرها با یحیوی، مربی دروازه بان ها تمرینات اختصاصی خود را انجام می‌دادند. در بخشی از تمرین حقیقی و احمدی به شوت از راه دور به سمت تیرک دروازه پرداختند.

بازیکنان پرسپولیس در تمرین امروز، با تذکرهای پی در پی علی دایی مواجه می‌شدند. دایی هر از چندگاهی تمرین را متوقف و به بازیکنان نکات فنی را گوشزد می کرد.

حسین بادامکی همچون جلسات قببل به صورت اختصاصی تمرین کرد. غلامرضا رضایی نیز که با آسیب دیدگی جزیی روبرو شده، به صورت اختصاصی با مولایی تمرین کرد.

کادر فنی پرسپولیس در دقایقی از تمرین در گوشه‌ای از زمین چمن مجموعه شرکت واحد، جلسه کوتاهی با هم داشتند. پس از این جلسه علی دایی بازیکنان را در وسط زمین تمرین جمع کرد و مدتی با آنها صحبت ‌کرد.

بخشی از تمرین امروز، به بازی دستگرمی بین دو تیم سفید و زرد گذشت. این بازی با نتیجه 4 بر 1 به سود تیم سفید پایان یافت. کریم باقری دو بار برای تیم سفیدپوش گلزنی کرد، محمد منصوری و فشنگچی نیز دو گل دیگر را به ثمر رساندند . تک گل تیم زرد را نیز زولتان هارسانی، مهاجم اسلواک حاضر در تمرین به ثمر رساند.

بعد از فوتبال دستگرمی نوبت تمرین‌های متنوع تاکتیکی بود. علی دایی از خبرنگار سایت رسمی باشگاه خواست به منظور همکاری با کادر فنی جزییات تمرین فاش نشود.

پایان رافت، مهاجم بلند بالای سال‌های گذشته پرسپولیس نیز در محل تمرینات حضور یافته بود. رافت مدتی را با پرسپولیسی‌ها خوش وبش کرد و پس از تماشای دقایقی از تمرین، مجموعه شرکت واحد را ترک کرد. تمرین ساعت 18 و 45 دقیقه با سرد کردن بازیکنان زیر نظر مولایی پایان یافت.

پرسپولیسی‌ها پس از پایان تمرین برای پشت سر گذاشتن اردوی 48 ساعته خود عازم هتل لاله تهران شدند.

 

ادامه مطلب گزارش تمرین امروز پرسپولیس