تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

پروین: به موقع به تركیب اصلی می‌روم

 هافبک پرسپولیس گفت: با تمرینات منظم و پرفشار مطمئن باشید به موقع خودش به ترکیب اصلی می‌روم.


محمد پروین، در خصوص بازی مقابل شهرداری تبریز عنوان کرد: باید یکی از سخت‌ترین بازی‌ها‌ را برابر شهرداری تبریز و هوادارانش برگزار کنیم و به همین دلیل باید با تمرکز بیشتر به این بازی فکر کنیم.
وی افزود: مانند همه بازی‌ها خواسته ما 3 امتیاز است که امیدوارم به آن برسیم اما حریف نیز تیم دست و پا بسته‌ای نیست و قطعا انگیزه‌های زیادی دارد.

پروین در خصوص وضعیت خودش گفت: با تمرینات پر فشاری که انجام می‌دهم مطمئن باشید به موقع‌اش به ترکیب اصلی می‌روم. بهتر است فعلا نگران من نباشید. به دایی گفته‌ام همیشه می‌تواند روی من به عنوان یک بازیکن نیمکت نشین آماده حساب کند. فعلا تمرکزم بیشتر روی خوب تمرین کردن و موفقیت تیم پرسپولیس است.

 

ادامه مطلب پروین: به موقع به تركیب اصلی می‌روم