تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

ملوان با هت‌تریك اولادی شاهین را شكست داد

 

تیم ملوان انزلی با درخشش مهرداد اولادی شاهین بوشهر را شکست داد.


دیدار تیم‌های ملوان انزلی و شاهین بوشهر از ساعت 17:15 در ورزشگاه تختی انزلی در حضور 10 هزار تماشاگر آغاز شد و با برتری 3 بر 2 ملوان خاتمه یافت.
در حالی که این بازی در نیمه اول بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید در نیمه دوم تماشاگران بازی هجومی از دو تیم شاهد بودند.

ملوان در دقایق 46، 48 و 67 توسط مهرداد اولادی به گل رسید که گل دوم اولادی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.
تیم شاهین نیز در دقیقه 61 توسط امجد شکوه مقام به گل رسید و در ادامه در دقیقه 78 توسط عباس پورخسروانی به گل دوم دست یافت.
قضاوت این مسابقه بر عهده رسول رهبرفام بود. وی به محسن حمیدی و مجتبی روشنگر از شاهین و مهدی رحیم زاده از ملوان کارت زرد نشان داد. در دقیقه 65 یکی از مربیان شاهین به دلیل اعتراض به داوری اخراج شد.

 

ادامه مطلب ملوان با هت‌تریك اولادی شاهین را شكست داد