تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

فولاد در اهواز جشنواره گل به راه انداخت

 تیم فوتبال فولادخوزستان جشنواره‌ای از گل به راه انداخت و با برتری مقابل پیکان قزوین تا رده پنجم جدول بالا آمد.


روز نخست از هفته نهم مسابقات مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 19:45 امروز جمعه با رویارویی تیم‌های فولادخوزستان و پیکان قزوین در ورزشگاه تختی شهر اهواز پیگیری شد.

تیم مجید جلالی که نیمه اول دیدار مقابل پیکان را با تساوی بدون گل پشت سر گذاشته بود، در نیمه دوم توفانی از گل به راه انداخت و با برتری 6 برصفر تیم احمدزاده را از پیش رو برداشت.

برای تیم فولادخوزستان در این بازی آرش افشین (52، 65، 85 و 90)، بختیار رحمانی (77) و مهدی مومنی (5+90) گلزنی کردند.

تیم فولادخوزستان با این پیروزی 13 امتیازی شد و تا رده پنجم جدول ارتقا یافت. تیم پیکان نیز با هفت امتیاز به رده هفدهم جدول سقوط کرد.

 

ادامه مطلب فولاد در اهواز جشنواره گل به راه انداخت