تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

پرسپولیس باز هم در دقیقه پایانی متوقف شد

 تیم فوتبال پرسپولیس در دقیقه 97 مقابل شهرداری تبریز متوقف شد.


دیدار تیم های پرسپولیس و شهرداری تبریز از ساعت 16:30 در ورزشگاه یادگار امام تبریز و در حضور شش هزار نفر آغاز شد و با تساوی یک بر یک به پایان رسید. محمد منصوری در دقیقه 82 تک گل پرسپولیس را به ثمر رساند و در دقیقه 97 شهرام گودرزی بازی را به تساوی کشاند.
قضاوت این مسابقه بر عهده سعید بخشی زاده بود. وی به ادواردو و مهدی محمدپور از شهرداری تبریز و حمیدرضا علی عسگر، کریم باقری و محمد پروین از پرسپولیس کارت زرد نشان داد. در دقیقه 97 مازیار زارع از پرسپولیس با دریافت کارت قرمز اخراج شد. پرسپولیس هفته گذشته نیز برابر پاس در لحظات آخر برد را با تساوی عوض کرد.

پرسپولیس با این تساوی 18 امتیازی شد و در همان رده دوم جدول باقی ماند و شهرداری تبریز نیز 6 امتیازی شد و همچنان در قعر جدول ماند.

بازیکنان شهرداری تبریز:
داود نوشی صوفیانی، بابک حاتمی(85- محمد سهیمی)، مهدی محمدپور، ابراهیم ابرکوهی، بهنام داداش‌وند، محمدرضا طهماسبی، ادواردو، رسول پیرزاده( 79- دوسانتوز)، میثم بائو، شهرام گودرزی، سعید دقیقی
سرمربی: اکبر میثاقیان

بازیکنان پرسپولیس:
رحمان احمدی، شیث رضایی، سپهر حیدری، علیرضا محمد، حمیدرضا علی عسگر، کریم باقری، مازیار زارع، محمد نوری، محمد پروین( 77- مهدی شیری)، امیرحسین فشنگچی(66- محمد منصوری)، سعید حلافی(67- آرفی)
سرمربی: علی دایی

 

ادامه مطلب پرسپولیس باز هم در دقیقه پایانی متوقف شد