تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

استیل‌آذین پس از 6 هفته طعم پیروزی را چشید

 


تیم‌ فوتبال استیل آذین با نتیجه 2 بر یک مقابل صنعت نفت آبادان به برتری رسید و پس از 6 هفته طعم پیروزی را چشید.


دیدار تیم‌های استیل آذین و صنعت نفت آبادان از ساعت 18:30 در ورزشگاه دستگردی تهران و در حضور حدود 1000 نفر آغاز شد که این بازی با نتیجه 2 بر یک به سود استیل آذین به پایان رسید.
گل‌های این مسابقه را سیاوش اکبرپور در دقیقه 9 و حسین کعبی در دقیقه 65 برای استیل آذین وارد دروازه حریف کردند. تک گل نفت را هم امید شریفی نسب در دقیقه 93 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
قضاوت این مسابقه بر عهده علیرضا فغانی بود. وی در این دیدار به سیاوش اکبرپور، فریدون زندی و میلاد زنیدپور از استیل آذین و روح الله عرب از صنعت نفت آبادان کارت زرد نشان داد.

استیل آذین با این پیروزی 12 امتیازی شد و با صعودی 5 پله‌ای تا رده نهم جدول رده‌بندی بالا آمد و به لطف تفاضل گل بهتر جای تراکتورسازی را در این رتبه از آن خود کرد. آخرین پیروزی این تیم به هفته دوم لیگ برتر برمی‌گردد که با نتیجه 3 بر صفر پاس همدان را در تهران شکست داده بود.
استیل آذین در دیدارهای هفته‌های سوم تا هشتم، 3 شکست و 3 تساوی کسب کرده بود.
صنعت نفت آبادان نیز با وجود کسب نتایج قابل قبول در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر 2 هفته است که پیروز نشده است. این تیم با 13 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان یک پله در جدول رده‌بندی سقوط کرد و در رتبه هفتم ایستاد.

 

ادامه مطلب استیل‌آذین پس از 6 هفته طعم پیروزی را چشید