تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

صحبت های علی دایی پس از بازی پرسپولیس

 از یک طرف خیابان به نام باقری می‌زنند، از یک طرف فحش می‌دهند؟


علی دایی پس از تساوی یک بر یک مقابل شهرداری تبریز در حالی در سالن خبری پس از مسابقه حاضر شد که از هتاکی 90 دقیقه‌ای هواداران شهرداری تبریز نسبت به خودش و کریم باقری بشدت ناراحت و عصبانی بود.
نشست خبری سرمربی پرسپولیس به همین دلیل با اتفاقات جالبی روبرو شد.
وی که از هواداران تبریزی ناراحتی شدیدی داشت وقتی با اولین سؤال یکی از خبرنگاران حاضر در سالن مبنی بر اینکه جو ورزشگاه را چطور دیدید مواجه شد ناراحتی خود را با جملاتی که عنوان کرد‌،‌ نشان داد.

دایی گفت: کجای دنیا را سراغ دارید که اینطور به همشهری خود توهین کنند؟ کجا دیده‌اید که پشت دروازه حریف چنین حرکاتی صورت گیرد؟ من علی دایی، اهل آذربایجان هستم. به نظر شما چون اهل آذربایجانم باید تیمم را طوری به زمین بفرستم که 10 گل بخورد؟ اگر این کار را بکنم دیگر بی‌غیرت و بی‌شرف نیستم؟
وی افزود: بی‌غیرت و بی‌شرف خودشان هستند که چنین توهینی را 90 دقیقه به من و کریم باقری کردند. چطور می‌توانند به کریم باقری که جوانی خود را برای فوتبال آذربایجان گذاشته است توهین کنند؟ مردم آذربایجان باید الگو باشند نه اینکه به خاطر بازی همشهریشان در تیم مقابل او را اذیت کنند. همه جای ایران فوتبال را به نام کریم باقری می‌شناسند.

دایی تصریح کرد:‌ از یک طرف یک خیابان به نام کریم باقری می‌کنید و از سوی دیگر 90 دقیقه در ورزشگاه به او فحش می‌دهید. مگر ما خانواده‌های خود را از سر راه آورده‌ایم که باید اینچنین مورد هتاکی قرار بگیرند؟
سرمربی پرسپولیس با ناراحتی شدید از اینکه هواداران در ورزشگاه یادگار امام به دنبال برتری قومیتی هستند، گفت: آذربایجان متعلق به ایران است. ما همه برای یک مملکت هستیم اما متاسفانه آنهایی که به ورزشگاه می‌آیند دنبال فوتبال نیستند. آنها دنبال مسائل دیگریند.

وقتی دایی این جملات را با عصبانیت بیان کرد عده‌ای از خبرنگاران این صحبت او را رد کردند اما سرمربی پرسپولیس در پاسخ گفت: فیلم چنین تشویق‌هایی موجود است. کسی برای فوتبال در تبریز به ورزشگاه نمی‌آید. من ناراحت فحش شنیدن نیستم. آنها می‌توانند تا صبح به من فحش بدهند. من ناراحت این هستم که چرا شماها خودتان را به راه دیگری می‌زنید. واقعا نمی‌شنوید در ورزشگاه چه می‌گویند؟

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد:‌ در تهران هم همین هواداران به کریم باقری توهین کردند و با بطری آب او را زدند. چرا نباید قبول کنید که ما همه از یک مملکت هستیم. آذربایجانی، ترک، عرب، کرد همه متعلق به ایران است. این را بفهمید. مسائل دیگر را وارد فوتبال و ورزش نکنید.
دایی افزود: من می‌خواهم یک چیزی را به شما بگویم. یک فردی که دو کلاس سواد دارد بخاطر اینکه من آذربایجانی مربی پرسپولیس شده‌ام به خودش اجازه می‌دهد که به من بی‌غیرت بگوید. اگر بنا باشد همه همینطور فکر کنند یک اهوازی نباید مقابل فولاد بازی کند، شیرازی نباید مقابل تیم شیراز بازی کند، وقتی در این شهر چنین تفکری حاکم است معلوم است که داور 7 دقیقه 10 دقیقه وقت اضافه می‌گیرد، معلوم است که در این شهر به کریم باقری توهین می‌شود و بطری آب به سویش پرتاب می‌شود. مگر می‌شود در اینجا فوتبال انجام داد. داور از خدایش است بازی مساوی تمام شود تا بتواند راحت از ورزشگاه بیرون رود.
دایی ادامه داد: از دقیقه یک داوری به نفع شهرداری بود. این بازی مگر چقدر وقت اضافه داشت که 7 دقیقه برای آن لحاظ کردند.

در ادامه این نشست یکی از خبرنگاران به بازی ضد فوتبال پرسپولیس اشاره کرد که دایی پاسخ داد: کدام ضد فوتبال؟ متاسفم که شما اجازه نمی‌دهید من حرفم را بزنم. برادر من کجای دنیا به خاطر تعویض، 7 دقیقه وقت اضافه می‌گیرند؟ دروازه‌بان من صورتش خراش برداشته و آنوقت شما به این می‌گوئید وقت تلف کردن؟ این کجای انصاف است؟ او باید بلند می‌شد در زمین چه می‌کرد؟ من چطور می‌توانستم ضد فوتبال بازی کنم و گل هم بزنم. من نمی‌دانم شما اصلا این بازی را نگاه کردید؟
دایی در مورد مسائل فنی این دیدار تصریح کرد: در این مسابقه دچار دو مورد بی‌انصافی فوتبال شدیم. باید این بازی را می‌بردیم. شما یک موقعیت بگوئید که شهرداری تبریز مقابل پرسپولیس داشته باشد. نه شوتی، نه تک به تکی، آنها همان یک اوت را داشتند که آن هم خطا روی کریم باقری انجام شد. از هر لحاظ به حریف سر بودیم اما 3 دقیقه آخر 3 امتیاز مفت را از دست دادیم.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به اینکه این تیم در تمام بازی‌ها موفق به گلزنی شده است، گفت: ما تنها تیمی هستیم که در هر مسابقه گل زده‌ایم. قبول دارم که تعداد گل‌های به ثمر رسیده ما کم است اما به لحاظ گل زده از تیم‌های بالای جدول هستیم. مسائل دیگر باعث از دست رفتن امتیاز می‌شود. من 4 بازیکن به تیم ملی دادم که امروز 3 بازیکن ملی پوش خود را به دلیل مصدومیت نداشتم و این بخاطر فشاری است که به آنها وارد شده است. بچه‌های پرسپولیس امروز زحمت کشیدند، با غیرت بودند و با شرف بازی کردند. باشرف به کسی می‌گویند که برای پول خود زحمت می‌کشد و پول حلال به خانه می‌برد نه اینکه به خاطر یک سری مسائل دیگر حرف‌های بیخود بشنود.
وی درباره اینکه چه زمانی قرار است مهاجم خارجی به این مجموعه اضافه شود، اظهار داشت: در حال بررسی گزینه‌های خوبی هستیم. نمی‌خواهیم سریع تصمیم بگیریم. می‌خواهیم انتخاب خوبی داشته باشیم. خیلی از تیم‌های ما بازیکن خارجی می‌آورند و دلارهای زیادی هم داده‌اند اما عملکرد آنها را دیده‌اید. نمی‌خواهیم عجله کنیم. حتی یک مهاجم بورکینافاسویی با قیمت 100 هزار دلار آوردیم اما چون نمی‌توانستیم از او ابتدا تست پزشکی بگیریم و سپس قرارداد ببندیم بعد از قرارداد داخلی از او تست گرفته شد که متاسفانه با مشکل بیماری روبرو بود.

در ادامه این نشست در حالی که علی دایی حرف‌های خود را با عصبانیت آغاز کرده بود رفته رفته آرام شد و پاسخ سؤال خبرنگاران را با آرامش بیشتری داد.
وی درباره اینکه برای حل مشکل جو ورزشگاه یادگار امام چه تدابیری باید اندیشیده شود، گفت: من نباید کاری کنم. این کار فرهنگی‌سازی را شما و فدراسیون باید انجام دهید. مگر می‌شود 120 دقیقه به یک بازیکن فحش داد. فدراسیون فوتبال تا تماشاگران پرسپولیس حرفی می‌زنند آنها را برای یک پخ کردن محروم می‌کنند اما برای هواداران تبریزی هیچ اتفاقی نمی‌افتد.
علی دایی در حالی که مشغول صحبت بود از سوی یک فردی که ظاهراً عکاس بود با سؤالی درباره همین مسئله روبرو شد که سرمربی پرسپولیس در پاسخ گفت: شما اصلا خبرنگاری؟ فکر نمی‌کنم خبرنگار باشی هر کسی می‌آید و خود را خبرنگار معرفی می‌کند.
بلافاصله وی با سؤالی درباره داوری روبرو شد و اظهار داشت: روی گلی که خوردیم روی کریم باقری خطا شد اما وقتی داور خطا نمی‌گیرد من کاری نمی‌توانم بکنم.
نکته جالب این نشست خبری این بودکه پس از پایان صحبت‌های دایی خبرنگاران برای وی دست زدند.

 

ادامه مطلب صحبت های علی دایی پس از بازی پرسپولیس