تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

نامه باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی به دلیل توهین هواداران شهرداری

 مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند به دلیل بی‌احترامی هواداران شهرداری به کمیته انضباطی نامه‌ای ارسال خواهند کرد.


 به دنبال فحاشی برخی هواداران شهرداری تبریز به حبیب کاشانی، علی دایی و کریم باقری، مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی همراه با مستنداتی که در اختیار دارند اعتراض رسمی خود را اعلام خواهند کرد.
 قرار است این نامه پس از جلسه امروز در باشگاه پرسپولیس به فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی داده شود.

 یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس با اعلام این خبر عنوان کرد: هدف ما از این کار فقط این است تا جلوی مشکلات گرفته شود. اتفاقاتی در تبریز افتاد که همه دیدند و امیدوارم دیگر شاهد این مسائل نباشیم.
 وی افزود: نامه باشگاه پرسپولیس را به صورت جدی با فرد ویژه‌ای که برای پیگیری آن گذاشته‌ایم در فدراسیون فوتبال پیگیری خواهیم کرد تا اگر حق تیم ما باشد، با این مسائل برخورد جدی شود.

 

ادامه مطلب نامه باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی به دلیل توهین هواداران شهرداری