تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

تمرینات تیم فوتبال استیل‌آذین 5 روز تعطیل شد

 با نظر کادرفنی تمرینات تیم فوتبال استیل‌آذین به مدت 5 روز تطیل شد.


 تیم فوتبال استیل‌آذین موفق شد با پیروزی مقابل نفت آبادان طلسم 6 هفته ناکامی های خود را از بین ببرد. پس از این بازی به دلیل حضور تیم ملی فوتبال ایران در بازی‌های غرب آسیا و تعطیلی لیگ برتر تمرینات استیل‌آذین به مدت 5 روز تعطیل اعلام شد وقرمزپوشان استیل‌آذین از روز 4 مهرماه تمرینات خود را در زمین دانشگاه تهران دنبال خواهند کرد.


 هم‌چنین با تصمیم کادرفنی و سرپرست باشگاه مقرر شده است این تیم از یک‌شنبه 5 مهرماه برای تشکیل اردویی یک هفته‌ای عازم رامسر شود.

 

 

ادامه مطلب تمرینات تیم فوتبال استیل‌آذین 5 روز تعطیل شد