تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

فتح الله زاده: مقابل زیاده خواهی برهانی ایستادم

 


سرپرست باشگاه استقلال درباره اخراج موقت برهانی از استقلال گفت: تابع نظم و قانون هستم و مقابل زیاده‌خواهی برهانی ایستادم.


 علی فتح الله زاده گفت: این بازیکن فکر می کرد چون برای بازی با صبای قم میلاد میداودی سه اخطاره و اسماعیل شریفات هم مصدوم است تیم به او نیاز دارد و می تواند از قوانین سرپیچی کند.

وی ادامه داد: برهانی تصور می کرد ما نسبت به این کار او چشم پوشی می کنیم به همین دلیل اعلام کرده که چون باید مبلغ بیشتری از چکش پاس شود به همین بهانه در اردو حاضر نشده است.

سرپرست باشگاه استقلال گفت: به برهانی 50 درصد قراردادش را پرداخت کردیم. من مقابل زیاده خواهی بازیکنان ایستادگی می کنم. کادرفنی هم از من خواست تا با او برخورد کنیم و باشگاه هم به شدت با وی برخورد خواهد کرد.

فتح الله زاده درباره مجازات برهانی نیز گفت: او بین 10 تا 25 میلیون جریمه نقدی خواهد شد.

وی ادامه داد: برهانی دیشب هم می خواست به اردو بازگردد که آقای مظلومی اجازه حضور وی را نداد و من هم تایید کردم.

سرپرست باشگاه استقلال تصریح کرد: برهانی زمانی می تواند به اردو بازگردد که کادرفنی بخواهد و به ازای هر روز نبودش در تمرین جریمه خواهد شد.

 

ادامه مطلب فتح الله زاده: مقابل زیاده خواهی برهانی ایستادم