تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

برهانی جریمه نقدی شد

 باشگاه استقلال مهاجم خاطی خود را با جریمه نقدی روبرو کرد.


  مسئولان باشگاه استقلال که پیش از این اعلام کرده بودند آرش برهانی را به دلیل عدم حضور در اردوی کردان با جریمه نقدی روبرو می کنند، امروز رسما این مهاجم را جریمه کردند. مسئولان باشگاه استقلال از آنجا که نمی خواستند مبلغ جریمه برهانی رسانه ای شود رقم دقیق آن را اعلام نکردند.
فتح الله زاده پیش از این اعلام کرده بود این بازیکن را از بین 10 الی 25 میلیون جریمه می کند.
برهانی قرار بود امروز در محل باشگاه حاضر شود اما مسئولان این تیم برای برهم نخوردن نظم اردوی کردان به وی اعلام کردند لازم به حضور در باشگاه نیست و به صورت تلفنی مبلغ جریمه به وی اعلام شد.

 

ادامه مطلب برهانی جریمه نقدی شد