تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

دایی: خودمان را برای بازی با ملوان و دربی آماده می‌كنیم

 سرمربی پرسپولیس گفت:‌ با برگزاری یک اردوی هدف‌دار در کیش خودمان را برای بازی مقابل ملوان و استقلال آماده می‌کنیم.


 علی دایی پس از تمرین  در کیش اظهار داشت: بازی دوستانه بدی را مقابل تیم عمران کیش برگزار نکردیم و تا حدود زیادی به اهداف خود رسیدیم. متاسفانه داوران در کیش بیش از حد طرف تیم خود را گرفته بودند و به همین دلیل اعتراض‌هایی انجام دادم اما روی هم رفته دو تیم زحمت خود را کشیدند و بازی بدی از آب در نیامد.
وی خاطرنشان کرد: صبح بازی با عمران کیش به مدت یک ساعت وزنه زده بودیم به همین دلیل خسته‌تر از حریف بودیم. هدف ما در اردوی کیش آمادگی پرسپولیس برای دیدار مقابل ملوان و دربی 69 است تا با آمادگی کامل بتوانیم در این دو دیدار به هدف خود برسیم. نتایج بازی دوستانه برای ما ملاک نیست اما می‌تواند به هماهنگی و آمادگی بازیکنان کمک کند.

 دایی در خصوص مصدومان پرسپولیس گفت:‌ متاسفانه غلامرضا رضایی و نوروزی را در اختیار نداریم اما امیدوارم هرچه سریع‌تر این بازیکنان به تمرینات گروهی اضافه شوند. پس از اردوی کیش در تهران سعی خواهیم کرد فشارها را کمتر و خود را برای بازی با ملوان و گرفتن 3 امتیاز آماده‌ کنیم.

 

ادامه مطلب دایی: خودمان را برای بازی با ملوان و دربی آماده می‌كنیم