تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

2 خبر از پرسپولیس

 مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس از پیکان پیشنهاد ندارد.


  مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس مذاکره با باشگاه پیکان قزوین را بر سر انتقال اشپیتیم آرفی به این تیم را تکذیب کرد.
 منصور بیک محمدلو با اشاره به اخبار منتشر شده در رسانه درباره انتقال آرفی در نیم فصل گفت: تاکنون هیچگونه پیشنهاد رسمی و یا حتی غیر رسمی از باشگاه پیکان قزوین درباره انتقال اشپیتیم آرفی دریافت نکرده ایم و باشگاه پرسپولیس این اخبار را تکذیب می‌کند.
 پیش از رسانه‌ها از انتقال آرفی به باشگاه تراکتورسازی تبریز نیز خبر داده بودند.

 * پاداش قهرمانی پرسپولیسی‌ها که توسط سرپرست باشگاه پرسپولیس بابت قهرمانی در جام حذفی وعده داده شده بود به آن‌ها پرداخت شد. معادل ریالی یک دستگاه اتومبیل 206، البته به تناسب ثابت یا ذخیره بودن در دو دیدار رفت و برگشت، به بازیکنان تیم اهدا شده است. علاوه بر بازیکنان تیم، اعضای کادر فنی، تیم پزشکی و تدارکات تیم پرسپولیس نیز پاداش جداگانه‌ای را دریافت کردند.

 

ادامه مطلب 2 خبر از پرسپولیس