تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

حضور تیاگو در اردو و جواب منفی دایی به فلاویو و زلاتان

 هافبک برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس به جمع قرمزپوشان در اردوی کیش پیوست.


 تیاگو هافبک برزیلی پرسپولیس که به دلیل مشکلات تهیه بلیت هواپیما در اردوی کیش غیبت داشت شب گذشته به ایران آمد و صبح امروز به جمع پرسپولیسی‌ها پیوست. او دقایقی با علی دایی در جلسه‌ای شرکت کرد. تیاگو قرار است درباره غیبت‌های غیرموجه‌اش در کمیته انضباطی باشگاه حضور یابد.

 * زلاتان بازیکن اسلواک و فلاویو جونیور که هفته گذشته در تمرینات پرسپولیس حضور داشتند با اعلام یکی از مسئولان باشگاه مورد تایید دایی قرار نگرفتند و به همین دلیل به اردوی پرسپولیسی‌ها در کیش دعوت نشده‌اند.
 گفتنی است کاشانی تمام اختیارات را برای جذب یک مهاجم خارجی در اختیار علی دایی قرار است.

 

ادامه مطلب حضور تیاگو در اردو و جواب منفی دایی به فلاویو و زلاتان