تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

دیدار دوستانه ایران - برزیل در فهرست بازی های فیفا قرار گرفت

 


سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد: برنامه دیدار دوستانه تیم ملی ایران با برزیل پس از چند ساعت تاخیر در فهرست بازی های دوستانه برزیل در وب سایت فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) قرار گرفت.


سایت کنفدراسیون آسیا در این مورد نوشت : ''علی کفاشیان'' رییس و ''عباس ترابیان'' رییس کمیته روابط بین المللی فدراسیون ایران صبح دوشنبه در مصاحبه های مختلف خبر بازی دوستانه ایران – برزیل در روز 15 مهر ماه را اعلام کردند.
 قرار است در این بازی دوستانه که در ورزشگاه بن زاید شهر ابوظبی برگزار می شود، تیم ملی برزیل با تمام ستارگانش مقابل ایران به میدان برود.
کفاشیان در این مورد گفته است: برزیل ترجیح می داد با یک تیم از آسیا و یک تیم از اروپا بازی کند . البته آنها می خواستند این بازی در اروپا برگزار شود. قرار انجام این مسابقه را در ابتدا برای برگزاری در هلند گذاشتیم اما دولت هلند گفت نمی گذارد بازی در این دو کشور انجام شود . بعد نوبت به آلمانی ها رسید . آنها اول موافقت کردند اما بعد پشیمان شدند. بازی در حال لغو شدن بود که برای برگزاری مسابقه در ابوظبی به توافق رسیدیم.
رییس فدراسیون فوتبال ایران در مورد دلیل برگزاری این دیدار در خارج ایران هم توضیح داد: مشکل مالی دلیل بازی در امارات بود. شرکتی که اسپانسر بازی است رقم بزرگی را باید به برزیلی ها و به علاوه همه هزینه های سفر تیم های ملی دو کشور را بپردازد . سود آن شرکت را هم اگر در نظر بگیریم رقمی می شد که ما توان پرداختش را نداشتیم. آنها بخش عمده ای از هزینه ها را با پخش تلویزیونی پرداخت کردند که این امکان برای ما در تهران وجود ندارد و صدا و سیمای ما این کار را انجام نمی دهد.
بنابراین گزارش، با توجه به اینکه تیم فوتبال ذوب آهن روز 14 مهر ماه باید بازی رفت خود را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان برگزار کند، به احتمال زیاد ''محمدرضا خلعتبری'' از حضور در این دیدار محروم خواهد بود. 

 

ادامه مطلب دیدار دوستانه ایران - برزیل در فهرست بازی های فیفا قرار گرفت