تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

غیبت دوباره مجیدی و جباری و نگرانی مظلومی

 تمرین صبح استقلال در غیاب مجیدی و جباری برگزار شد.


تیم فوتبال استقلال امروز از ساعت 10 صبح در مجموعه ورزشی نوبنیاد تمریناتش را دنبال کرد.
 در تمرین صبح آبی پوشان فرهاد مجیدی و مجتبی جباری باز هم غایب بودند و همین مسئله باعث نگرانی مظلومی و کادر فنی تیم استقلال شد. مجیدی در اردوی کردان دچار آسیب دیدگی شد و حتی در روز آخر اردو نیز حضور نداشت و جباری اصلا با تیم استقلال در کردان حضور نداشت. این در حالی است که تیم استقلال باید در این هفته به مصاف صبای قم برود.

 علاوه بر مجیدی و جباری، مهرشاد مومنی که در جریان بازی دوستانه استقلال در کردان مصدوم شده بود در تمرین حضور نداشت ضمن آنکه شکوری و روانخواه از دیگر غایبان غیر مصدوم استقلال بودند.
اسماعیل شریفات پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به جمع آبی پوشان اضافه شد و در کنار سایر بازیکنان به وزنه زدن پرداخت.
تمرین نوبت صبح استقلال یک ساعت به طول انجامید و آبی پوشان از ساعت 16 امروز در ورزشگاه نوبنیاد کارهای تاکتیکی را مرور خواهند کرد.

 

ادامه مطلب غیبت دوباره مجیدی و جباری و نگرانی مظلومی