تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

احتمال بازگشت غلامی و نوری به ترکیب اصلی

 


تیم ملی فوتبال کشورمان آخرین تمرین خود را پیش از دیدار فینال بازیهای غرب آسیا مقابل کویت عصر امروز در شهر امان برگزار خواهد کرد.


 ملی پوشان فوتبال کشورمان پس از پیروزی مقابل عراق و صعود به دیدار فینال مسابقات غرب آسیا، با توجه به فاصله کوتاه بین دیدارنیمه نهایی و فینال جمعه شب با صلاحدید مربیان به تمرینات ریکاوردی پرداختند.
بازیکنان تیم ملی صبح امروز شنبه را استراحت کردند و قرار است ساعت 17 بعد ازظهر به وقت محلی تمرینات تاکتیکی خود را برای دیدار با کویت در مجموعه ورزشی مالک عبدالله شهر امان برگزار کنند.


 به گفته مسئولان تیم ملی تمام بازیکنان بجزهادی عقیلی که از ناحیه عضله دو قلوی پشت پا دچار مصدومیت است سایر نفرات تیم در سلامت کامل به سر می برند و از روحیه خوبی برای دیدار برابر کویت برخوردارند.

 تیم ملی در دیدار فینال غرب آسیا با یکی دو تغییر نسبت به دیدار با عراق به میدان خواهد رفت و احتمال حضور محمد نوری که مقابل عمان با کارت قرمز از زمین اخراج شد در ترکیب اصلی بسیار زیاد است. ضمن اینکه با توجه به گلزنی محمد غلامی در دیدارمقابل عراق به احتمال زیاد وی نیز به عنوان مهاجم اصلی از ابتدا در ترکیب تیم ملی مقابل کویت به میدان خواهد رفت.

دیدارفینال ششمین دوره مسابقات فوتبال غرب آسیا - جام زر ماکارون - ساعت 20:30 فردا یکشنبه بین تیم های ملی ایران و کویت برگزارخواهد شد. ایران پیش از این سابقه 4 بار قهرمانی مسابقات فوتبال غرب آسیا را در اختیار دارد.
 

 

ادامه مطلب احتمال بازگشت غلامی و نوری به ترکیب اصلی