تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

ایران به دنبال ششمین قهرمانی

 

  تیم‌های فوتبال ایران و کویت درشرایطی فردا شب برگزارکننده فینال ششمین دوره رقابت‌های غرب آسیا هستند که این دو تیم تا بحال 25 بار رودروی هم قرارگرفته‌اند
تیم‌های فوتبال ایران و کویت درشرایطی فردا شب برگزارکننده فینال ششمین دوره رقابت‌های غرب آسیا هستند که این دو تیم تا بحال 25 بار رودروی هم قرارگرفته‌اند.

کویت همیشه حریف تدارکاتی خوبی برای فوتبال ایران به حساب می‌آمده و هر زمان که فدراسیون‌های فوتبال در سال‌های گذشته به دنبال حریفی تدارکاتی برای تیم ملی بوده، کویت یکی ازگزینه‌ها به شمار آمده است.

فردا نیز رقیب ایران دردیدار نهایی رقابت‌های غرب آسیا همین تیم کویت است دیداری که می‌تواند پنجمین قهرمانی را برای ایران دراین مسابقات به ارمغان بیاورد.

ایران و کویت درشرایطی برگزارکننده دیدارنهایی هستند که این دو تیم تا به حال 25 بار رودروی هم قرارگرفته‌اند که سهم ایران از این بازی‌ها 11 برد، هشت تساوی و شش شکست بوده است.
این دو تیم برای اولین بار درسال 1973 به مصاف هم رفتند که تیم ایران در آن بازی 2 بر یک حریفش را شکست داد و در آخرین بازی که بر می‌گردد به مرحله نخست رقابتهای انتخابی جام جهانی درسال 2008 ،باز هم این تیم ایران بود که حریفش را شکست داد.

آن بازی دو بر صفر به سود ایران به پایان رسید که این نتیجه بهترین پیروزی تیم ایران برابر این تیم عربی است اما ازسوی دیگر بهترین پیروزی کویت برابر ایران به دیدار دوستانه دو تیم درسال 98 باز می‌گردد که کویت با سه گل ایران را شکست داد.

با این حال دو تیم درشرایطی فردا به مصاف هم می‌روند که درترکیب دو تیم بسیاری از بازیکنان اصلی حضور ندارند. جواد نکونام، مسعود شجاعی، غلامرضا رضایی و محمدرضا خلعتبری بازیکنان غایب قطبی برای بازی فردا هستند و درترکیب تیم کویت هم تنها 9 بازیکن از تیم اصلی حضور دارند. نواف الخالدی، احمد عبدالغفور، فهد العنزی، محمد سند، مساعد ندا، یوسف ناصر سلیمان، جراح االعتیقی، حسین الموسوی و عبدالله البریکی بازیکنان تیم ملی بزرگسالان کویت هستند که به همراه تیم ب این کشور در جام غرب آسیا شرکت کرده اند.

 

ادامه مطلب ایران به دنبال ششمین قهرمانی