تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

دایی تمرین را تعطیل كرد و به اردبیل رفت

 علی دایی صبح امروز راهی اردبیل شد.


  علی دایی صبح امروز برای رفع برخی از امور شخصی خود با اجازه کاشانی راهی اردبیل شد تا صبح فردا به تهران برگردد. پرسپولیسی ها امروز تمرین ندارند و استراحت خواهند کرد و فردا صبح از ساعت 11 تمرینات خود را دنبال می کنند.

خبر دیگر از پرسپولیس اینکه در پی اتفاقات چند مدت اخیر و نارضایتی خبرنگاران از نداشتن سر پناهی در ورزشگاه شرکت واحد، محل تمرین پرسپولیسی ها، حبیب کاشانی صبح امروز دستور داد روابط عمومی باشگاه با حضور در محل تمرین جایگاهی ویژه به همراه سر پناهی برای خبرنگاران مهیا کند.
سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرده با توجه به اینکه فعلا ورزشگاه درفشی فر آماده نیست باید محلی مناسب برای خبرنگاران در ورزشگاه واحد آماده شود.

 

ادامه مطلب دایی تمرین را تعطیل كرد و به اردبیل رفت