تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

مظلومی: حفظ آرامش رمز موفقیت استقلال تهران است

 


سرمربی استقلال تهران گفت: حفظ آرامش رمز موفقیت استقلال است و به بازیکنان نیز تاکید کرده ام به هیچ عنوان در مباحث غیر فنی ورود نکنند و ذهن خود را بر روی فوتبال و نتایج تیم متمرکز کنند.


  پرویز مظلومی گفت : از ابتدای فصل سعی کردیم تمرکز و آرامش خوبی را در تیم ایجاد کنیم تا بازیکنان و کادر فنی به دور از حاشیه ها بر روی مسائل فنی و نتایج تیم دقت کافی را داشته باشند، این رمز موفقیت ماست و اگر دوستان اجازه دهند این آرامش را تا پایان لیگ حفظ خواهیم کرد.
وی ادامه داد: خوشبختانه با برپایی اردوی کردان شرایط تیم بسیار بهتر از قبل شده است و به هماهنگی های بیشتری دست یافتیم.
مظلومی با اشاره به کمبود نفرات آبی پوشان به علت مصدومیت ها و همراهی بازیکنان ملی پوش این تیم در رقابت های برون مرزی گفت: دست ما کاملا'' بسته است و حتی در تمرینات درون گروهی نیز نمی توانم تمرینات 8 به 8 داشته باشیم. نفرات استقلال محدود است و مجبوریم با این شرایط کار کنیم. خوشبختانه اسماعیل شریفات و اندرسون مصدومیت های خود را سپری کرده اند وبه تمرینات گروهی بازگشتند و با این نفرات به کار خود ادامه می دهیم.
سرمربی استقلال تهران در مورد بازی این تیم با صبا یادآور شد : برای عبور از دفاع بسته این تیم برنامه های خاصی داریم البته صبا تیم خوبی است اما برای کسب 3 امتیاز باید از تمام داشته های خود بهره بگیریم تا موفق شویم.
وی در مورد شهرآورد تهران نیز گفت: هنوز خیلی زود است که بخواهیم برای این بازی خط و نشان بکشیم اما امیدوارم هر تیمی که بهتر بازی کند، برنده بازی شود.

 

ادامه مطلب مظلومی: حفظ آرامش رمز موفقیت استقلال تهران است