تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

رونالدو:موتور گلزنی من روشن شده است

 مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید به هواداران پرتغالی و اسپانیایی اعلام کرد: موتور گلزنی من روشن شده است.


کریستیانو رونالدو این روزها در اردوی تیم ملی کشورش، پرتغال ،به سر می‌برد تا تحت فرمان بنتو، مربی جدید، گامی دیگر برای راه‌یابی به یورو 2012 به میزبانی اوکراین و لهستان بردارد.
بازیکن شماره 7 تیم فوتبال رئال مادرید اظهار داشت: گلزنی در لالیگا خیلی سخت است. هرگز باور نمی‌کردم تا این حد بین لیگ برتر انگلیس و لالیگا تفاوت وجود داشته باشد.
رونالدو در خصوص یورو 2012 گفت: پرتغال در جام جهانی ناکام بود و اکنون زمان جبران آن فرا رسیده است. مردم هنوز داغ ناکامی در یورو 2004 برابر یونان را فراموش نکرده و آن را حس می‌کنند. هیچ کاری برای مردم کشورمان انجام نداده‌ایم و همیشه شرمنده آنها هستیم.
وی ادامه داد: قهرمانی یا درخشش در یورو 2012 حداقل چیزی است که مردم پرتغال از ما طلب می‌کنند.

 

ادامه مطلب رونالدو:موتور گلزنی من روشن شده است