تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

رونالدینیو خواستار حضور کاکا در میلان شد

 رونالدینیو گفت با آغوش باز پذیرای کاکا در تیم فوتبال میلان است.


 پدر کاکا که مدیر برنامه این بازیکن نیز محسوب می شود، روز پنج شنبه در باشگاه میلان حضور پیدا کرد که باشگاه ایتالیایی عنوان کرد حضور وی در باشگاه به دلیل مسائل اداری بوده است.

 رونالدینیو گفت: چنانچه کاکا بخواهد به میلان بازگردد با آغوش باز از او استقبال خواهم کرد. کاکا یک قهرمان است و با این باشگاه تاریخ ساز شده است.

 بر پایه گزارش رویترز، صحبت حضور بازیکن رئال مادرید در میلان در شرایطی مطرح می شود که ماسیمو موراتی، با این بازیکن وارد گفتگو شده تا او را به اینتر بیاورد.

 

ادامه مطلب رونالدینیو خواستار حضور کاکا در میلان شد