تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

3خبر از استقلال

 


‌باشگاه استقلال در راستای احترام به اصحاب رسانه ممنوعیت مصاحبه اعضای تیم آبی‌پوشان تا قبل از دربی را لغو کرد.


سایت باشگاه استقلال اعلام کرد این باشگاه برای احترام به اصحاب رسانه ممنوعیت مصاحبه با بازیکنان این تیم را لغو کرد و بازیکنان این تیم می توانند از امروز مصاحبه کنند.

*برنامه تمرینات تیم فوتبال استقلال تا روز دربی اعلام شد
تمرینات تیم استقلال از ساعت 15 امروز در ورزشگاه صنایع دفاع پیگیری می‌شود.
حضور عموم و خبرنگاران و اصحاب رسانه برای پوشش خبری و تصویری این تمرین بلامانع است. تمرینات تیم استقلال در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران و اصحاب رسانه خواهد بود.

*استقلال از فردا در اردو
اعضای این تیم از فردا به منظور آمادگی هرچه بیشتر برای مسابقه روز جمعه مقابل پرسپولیس در محل کمپ تیم‌های ملی به اردو خواهند رفت.
دربی شصت‌ونهم استقلال و پرسپولیس از رقابت‌های هفته یازدهم لیگ برتر روز جمعه 23 مهرماه ساعت 15 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

ادامه مطلب 3خبر از استقلال