تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

چلسی به دنبال جذب په په

 


سران باشگاه چلسی برای تقویت خط دفاعی خود، چشم به ستاره پرتغالی رئال دوخته اند


طبق گزارش منتشره از سوی کادنا سر، سران باشگاه چلسی در نظر دارند تا با پیشنهاد دستمزدی نجومی، په په ،بازیکن پرتغالی باشگاه رئال مادرید را در زمان اتمام مهلت قراردادش با این تیم در سال 2012 به خدمت بگیرند.

روند مذاکرات برای تمدید قرارداد په په 27 ساله ، به دربهای بسته خورده است. چرا که این مدافع باتجربه خواهان دستمزد هفتگی 85 هزار پوندی است ولی سران رئال تنها حاضرند به او 60 هزار پوند بپردازند.

کارلو آنچلوتی نیز از این شرایط آگاه است و از همین رو با مشاوران این ستاره پرتغالی تماس گرفته است. اگر سران چلسی حاضر باشند تا دو سال دیگر برای جذب این ستاره صبر کنند، دیگر نیاز به انجام توافق با سران رئال وجود ندارد.

 

ادامه مطلب چلسی به دنبال جذب په په