تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

مسعود مرادی بازی جمعه را سوت می‌زند

 

  اگر اتفاق خاصی بیافتد یا به هر دلیلی كمیته داوران از انتخاب مسعود مرادی منصرف شود خداداد افشاریان یا محسن قهرمانی،این بازی را قضاوت خواهند كرد.

یك مقام آگاه و نزدیك به كمیته داوران فدراسیون فوتبال،از انتخاب قطعی مسعود داوری به عنوان داور دربی خبر داد.
به گزارش ایلنا طی چند روز گذشته اخبار متفاوتی در مورد قضاوت بازی روز جمعه پرسپولیس-استقلال منتشر شده و حتی رسانه‌ها از تمایل كمیته داوران برای انتخاب یكی از سه گزینه نهایی یعنی مسعود مرادی، سعید مظفری‌زاده و محسن تركی برای قضاوت این بازی خبر داده‌اند.این در حالی است كه تمام نگاه‌ها متوجه مسعود مرادی است و گفته می‌شود او پس از خروج نامش از لیست داوران بین‌المللی و با توجه به اینكه فقط سه سال دیگر می‌تواند در مسابقات داخلی قضاوت كند، كاندیدای اصلی برای داوری این بازی حساس است.
در همین حال سه شنبه ظهر یك فرد نزدیك به كمیته داوران در گفتگو با ایلنا خبر داد كه مظفری‌زاده و تركی تحت هیچ شرایطی دربی را قضاوت نمی‌كنند و مسعود مرادی گزینه نهایی كمیته داوران برای سوت زدن در این بازی است. این مقام آگاه در ادامه صحبت‌هایش تاكید كرد:« اگر اتفاق خاصی بیافتد یا به هر دلیلی كمیته داوران از انتخاب مسعود مرادی منصرف شود خداداد افشاریان یا محسن قهرمانی،این بازی را قضاوت خواهند كرد و مظفری‌زاده و تركی هیچ شانسی برای سوت زدن در این بازی ندارند.»
به گفته این مقام آگاه حسن كامرانی فر، حیدر شكور و مرتضی كریمی هم سه گزینه اصلی برای كمك داوری این بازی هستند كه دو نفر آنها انتخاب خواهد شد و داور چهارم بازی هم هدایت ممبینی خواهد بود.

 

ادامه مطلب مسعود مرادی بازی جمعه را سوت می‌زند