تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

با اختلاف دو گل استقلال را شكست می‌دهیم

 

هافبك پرسپولیس گفت: در دیدار روز جمعه برابر استقلال با اختلاف دو گل به پیروزی می‌رسیم.

حسین بادامكی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص دیدار مقابل ملوان عنوان كرد: خدا را شكر می‌كنم كه پس از یك دوره مصدومیت بد توانستم شرایط بازی را پیدا كنم و به مدت 10 دقیقه برای پرسپولیس به میدان بروم. مصدومیتم كاملا برطرف شده و مشكلی برای حضور كامل در زمین ندارم.
وی افزود: متاسفانه روز خوبی را سپری نكردیم. اگر شانس، كمی با ما یار بود بعد از اینكه نتیجه 2 بر 2 شد می‌توانستیم بازی را به نفع خودمان تمام كنیم اما همه چیز برخلاف نظر ما پیش رفت و ملوان با تلاش زیاد توانست ما را غافلگیر كند.

بادامكی تاكید كرد: باید این بازی را فراموش كنیم و زیاد به گذشته فكر نكنیم. دیدار حساسی با استقلال پیش رو داریم و فقط برای برد در دربی 69 به میدان می‌رویم. استقلال تیم بزرگی است و در حال حاضر شرایط خوبی دارد.
هافبك پرسپولیس خاطرنشان كرد: شرایط دربی همیشه خاص است. این موضوع را بارها در دربی دیده‌ام اما به نظرم امسال بازی زیباتری را خواهیم دید كه امیدوارم نتیجه‌اش موفقیت پرسپولیس باشد.

بادامكی یادآور شد: دایی روحیه برتری جویی بالایی دارد و این روحیه به ما كمك می‌كند برابر استقلال با انگیزه مضاعفی به میدان برویم تا همانند دربی گذشته استقلال را مغلوب كنیم.
این بازیكن درباره پیش بینی بازی روز جمعه اظهار داشت: با اختلاف دو گل استقلال را شكست خواهیم داد.
بادامكی درباره اینكه چقدر امیدوار است در تركیب اصلی پرسپولیس قرار بگیرد، گفت: تمام تلاش خود را برای قرار گرفتن در تركیب انجام می‌دهم اما تابع نظر دایی هستم. او آماده‌ترین نفرات را به میدان می‌فرستد. با این حال اگر هم در تركیب نباشم مهم نیست، آنچه اهمیت دارد موفقیت پرسپولیس و خوشحالی هواداران است.

وی در خصوص اینكه آیا به تیم ملی فكر می‌كند یا خیر گفت: صددرصد امیدوارم به تیم ملی راه پیدا كنم. خوشبختانه در حال حاضر كادر فنی تیم ملی نگاه خوبی به لیگ برتر دارد و این موضوع انگیزه‌هایم را زیاد می‌كند. من اول سعی می‌كنم برای پرسپولیس مفید باشم و سپس به دنبال این هستم كه در جام ملت‌های آسیا به میدان بروم.

 

ادامه مطلب با اختلاف دو گل استقلال را شكست می‌دهیم