تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

عمادرضا: فقط برای مذاكره با پرسپولیسی‌ها به ایران آمدم

 


مهاجم عراقی سابق تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: با هیچ تیمی مذاکره نخواهم کرد و فقط آمده‌ام تا با باشگاه پرسپولیس حرف بزنم.


 "عماد محمدرضا" گفت: از حضورم در مصر پشیمان شده و به دنبال تیم دیگری بودم که پیشنهادی از سوی باشگاه پرسپولیس به من شد.
 وی افزود: الزمالکی‌ها خیلی دوست دارند من در این باشگاه بمانم اما شرایط برایم مهیا نیست، به همین دلیل صحبت های اولیه برای جدایی را انجام دادم و امروز به ایران آمدم تا با باشگاه پرسپولیس بر سر میز مذاکره بنشینم که امیدوارم این بار به توافق برسم.
 "عمادرضا" ادامه داد: من در هر تیمی که بازی کنم سعی می‌کنم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم. پرسپولیس را دوست دارم چون هواداران زیادی دارد و بازی کردن برای این تیم ارزش زیادی دارد.
 "عمادرضا" در خصوص کادر فنی پرسپولیس نیز گفت: دایی بازیکن و مربی بزرگ بوده و آرزو می‌کنم که بتوانم این افتخار را داشته باشم که در تیمش بازی کنم. مطمئن باشید بهترین عملکردم را اگر با قرمزپوشان به توافق برسم در این تیم به نمایش خواهم گذاشت.
 "عمادرضا" در جواب سؤالی که آیا از وضعیت پرسپولیس خبر دارد، گفت: در جریان وضعیت پرسپولیس نیستم اما احتمال دارد در تمرینات امروز و فردای این تیم حضور داشته باشم و فقط تمرین را نگاه کنم. البته من منتظر هستم تا مسئولان باشگاه پرسپولیس وقتی را مهیا کنند تا هرچه سریعتر با آنها پای میز مذاکره بنشینم.
 وی افزود: من در دربی نیز اگر اتفاقی پیش نیاید از جایگاه بازی دو تیم را نگاه خواهم کرد تا سپس در هفته آینده تکلیف نهایی‌ام روشن شود.

 

ادامه مطلب عمادرضا: فقط برای مذاكره با پرسپولیسی‌ها به ایران آمدم