تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

خوردبین ركوردار حضور در شهرآورد پایتخت

 


'محمود خوردبین'‌ سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تهران از سال ‎ 1340در شهرآوردهای پایتخت حضور داشته است تا به رکورد بی‌سابقه‌ای دست یابد.


 این پیشکسوت باشگاه پرسپولیس روز جمعه این هفته به رکورد ‎ 49بار حضور در شهرآورد دست خواهد یافت تا فاصله خود را با "علی پروین" بازیکن و سرمربی اسبق این تیم افزایش دهد.

 "پروین" سابقه ‎ 44بار حضور در شهرآورد پایتخت را به عنوان بازیکن و سرمربی در کارنامه خود دارد.
 "پروین" با ‎ 20بار حضور به عنوان بازیکن همچنان رکوردار شهرآورد پایتخت است وعلیرضا نیکبخت واحدی، افشین پیروانی و محمود فکری با ‎ 18بار حضور در این دیدار در مکان دوم قرار دارند.
 "کریم باقری" کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس نیز تاکنون 15 بار با پیراهن این تیم در شهرآورد پایتخت حضور یافته است.
 شصت و نهمین دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران، ساعت 15 روز جمعه 23 مهرماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.
 

 

ادامه مطلب خوردبین ركوردار حضور در شهرآورد پایتخت