تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

پنجعلی: دایی هرگز دربی را نمی‌بازد

 بازیکن سابق پرسپولیس گفت: علی دایی به خاطر تجربه‌اش در دربی، هرگز این بازی را نمی‌بازد.


 "محمد پنجعلی" در مورد دربی 69 اظهار داشت: دربی فقط هیجان دارد و به همین دلیل این بازی هیچگاه از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار نداشته و بازی خوبی از آب در نمی‌آید.
 وی ادامه داد: شرایط پرسپولیس بهتر است، چون توقع از این تیم کمتر است و می‌تواند در دربی بدون ترس فشار لازم را به حریف بیاورد. پرسپولیس پتانسیل برتری در این دیدار را دارد، البته دایی هم به خاطر تجربه‌اش در این مسابقه هرگز نمی‌بازد، ضمن اینکه شرایط استقلال هم خوب است.
 "پنجعلی" در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی 69 گفت: به نظرم پرسپولیس با اختلاف یک گل برنده می‌شود.
 وی در مورد دفاع 2 تیم و این مورد که هر کدام از آنها در این مسابقه یک مدافع محروم دارند، تصریح کرد: در مجموع دفاع پرسپولیس امسال کم اشتباه بوده است، اما چون این تیم دائم حمله می کند، در ضدحمله‌ها دروازه‌اش زیاد تهدید شده و آسیب‌پذیر است.
 کاپیتان سابق پرسپولیس در مورد خاطراتش از دربی خاطرنشان کرد: زمانی که شاهرخ بیانی به پرسپولیس پیوسته بود، استقلال را 3 بر صفر شکست دادیم که بهترین خاطره‌ام از این مسابقه است.

 

ادامه مطلب پنجعلی: دایی هرگز دربی را نمی‌بازد