تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

جلسه اختصاصی دایی و باقری در اردو

 

دایی در این اردو قرار است با كریم باقری جلسه‌ای اختصاصی داشته باشد و بعد از مشورت با او،نكات لازم را به بازیكنان گوشزد كند.
با توجه به تجربه بالای كریم باقری،سرمربی پرسپولیس پیش ازبازی دربی با او به صورت اختصاصی مشورت می‌كند تا نكات لازم را در مورد این بازی با او در میان بگذارد.

به گزارش ایلنا بازیكنان پرسپولیس روزپنجشنبه با 20 بازیكن به اردو می‌روند و در هتل اسپینانس اردو می‌زنند كه تا قبل از یبازی با استقلال، دو بازیكن از لیست‌ علی دایی خارج خواهند شد.دایی در این اردو قرار است با كریم باقری جلسه‌ای اختصاصی داشته باشد و بعد از مشورت با او،نكات لازم را به بازیكنان گوشزد كند.

تشكیل ستاد دربی در پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس برای دیدار حساس دربی ستاد ویژه تشكیل داده است.
با تمهیدات و تصمیمات خاصی كه توسط اعضای این ستاد در نظر گرفته شده به هواداران پرسپولیس كه پیش از دربی در ورزشگاه حضور پیدا می‌كنند خدمات ویژه ارایه خواهد شد. تمهیدات ویژه ستاد پرسپولیس به منظور رفاه حال هواداران پرسپولیس، خصوصا هواداران شهرستانی در نظر گرفته شده است.

جلسه مسئولان پرسپولیس با لیدرها

مسئولان باشگاه پرسپولیس در نظر دارند تا آخرین مسائل مورد نظر خود را قبل از دربی حساس پایتخت به لیدرهای این باشگاه انتقال دهند.
این جلسه راس ساعت 10 صبح پنجشنبه برگزار خواهد شد تا هماهنگی‌های لازم برای بازی حساس روز جمعه انجام شود. به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس برای هواداران خود در این بازی برنامه‌های خاصی دارد و به همین دلیل لازم است كه تمام موارد با لیدرها هماهنگ شود.

 

ادامه مطلب جلسه اختصاصی دایی و باقری در اردو