تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

تاج : آغاز بلیت فروشی داربی از 7 صبح جمعه

 نایب رئیس فدراسیون فوتبال از برخی تمهیدات فدراسیون فوتبال برای دیدار سنتی استقلال و پرسپولیس در روز جمعه 23 مهر ماه را اعلام کرد.


مهدی تاج گفت‌: بلیت فروشی از ساعت هفت صبح آغاز می شود اما اگر احساس شود احتمال به راه افتادن بازار سیاه وجود دارد ، امکان دارد فروش بلیت زودتر نیز آغاز شود.

 نایب رئیس فدراسیون فوتبال افزود‌: برای سهولت در امر بلیت فروشی 20 گیشه در شرق و غرب ورزشگاه درنظر گرفته شده و هیچ افزایش قیمتی نیز نخواهیم داشت.

بدین ترتیب بهای بلیت این بازیها به ترتیب بیست ، چهل و هشتاد هزار ریال خواهد بود.

 

ادامه مطلب تاج : آغاز بلیت فروشی داربی از 7 صبح جمعه