تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

پیش بینی عادل فردوسی پور درباه بازی پیروزی- استقلال

 

  بازى هاى پرسپولیس و استقلال معمولا هیجان بسیار زیادى دارد اما هیجان دربى براى فوتبالدوستان ایرانى زمانى بیشتر مى شود که عادل فردوسى پور گزارشگر این مسابقه باشد.
بازى هاى پرسپولیس و استقلال معمولا هیجان بسیار زیادى دارد اما هیجان دربى براى فوتبالدوستان ایرانى زمانى بیشتر مى شود که عادل فردوسى پور گزارشگر این مسابقه باشد. او در گزارش هاى خود معمولا به نکات حاشیه اى توجه خاصى دارد و کنایه ها و جملات به یادماندنى اش همیشه سوژه جالب توجهى بوده است. فردوسى پور در مورد حرف هاى جالبى مى زند و معتقد است که این مسابقه برنده خواهد داشت. البته نکته جالب توجه اینجاست که عادل از پاسخ دادن به بعضى از سوالات طفره مى رود چرا که معمولا گزارشگران در ایران متهم به استقلالى یا پرسپولیسى بودن هستند و آنها نمى خواهند ماهیت شان در این خصوص مشخص شود. فردوسى پور در مورد اینکه گزارش کدام بازى ها برایش خاطره انگیز بوده است گفت: من بازى هاى زیادى را گزارش کرده ام و اگر بگویم کدامیک جالب بوده است حرف و حدیث درست مى شود. به هر حال در دربى وقتى یک تیم برنده مى شود طرفداران تیمى که باخته است از گزارشگر دل خوشى ندارند. فکر مى کنم خاطره انگیزترین مسابقه اى که گزارش کرده ام دیدارى بود که با تساوى 2 بر 2 به پایان رسید و در نهایت به جنجال و درگیرى کشیده شد. تمامى اتفاقات آن بازى برایم جالب بود و آنها را فراموش نخواهم کرد.عادل در پاسخ به این سوال که نتیجه بازى روز جمعه چه خواهد شد تأکید کرد:من مى گویم این دربى باز هم برنده خواهد داشت.

 

ادامه مطلب پیش بینی عادل فردوسی پور درباه بازی پیروزی- استقلال