تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به داوری دربی

 باشگاه پرسپولیس تهران در پی اعتراض به داوری دربی شصت و نهم، به فدراسیون فوتبال نامه می‌‌نویسد.


 مسئولان باشگاه پرسپولیس در پی درخواست "علی دایی" بابت اشتباهات داوری در دربی شصت و نهم، پس از بازی دیشب، جلسه‌ای داخلی برگزار کردند.
 در این نشست تصمیم گرفته شد که امروز (شنبه) در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال، اعتراض رسمی خود را به دلیل آفساید اعلام کردن گل محمد نوری در دقایق اول بازی، اعلام کنند.
 قرار است این موضوع به صورت جدی از سوی مسئولان باشگاه پیگیری شود. رونوشت این نامه به کمیته انضباطی، سازمان لیگ و کمیته داوران ارسال خواهد شد.

 

 

ادامه مطلب اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به داوری دربی