تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

دایی: استقلالی‌ها باورشان نمی‌شد پرسپولیس را شكست دادند

 


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به استقلالی‌ها تبریک می‌گویم اما آنها باورشان نمی‌شد که ما را شکست دادند.


 "علی دایی" گفت: بازیکنان ما در دربی 69 بسیار خوب بودند و به نظر من حرفه‌ای عمل کردند. آنقدر خوب بودند که من را به آینده امیدوار کردند 
درست است نتیجه را باختیم اما من بسیار به آینده امیدوار شدم چون تیم من خیلی پیشرفت داشته است. پرسپولیس در بازی دربی نشان داد فوتبال را خوب می‌فهمد و بازی می‌کند که این برای من جای خوشحالی دارد.
 "دایی" ادامه داد: باید یاد بگیریم که به تیمی که خوب بازی می‌کند امتیاز نمی‌دهند. باید گل بزنیم و از موقعیت‌ها استفاده کنیم، البته ما در دربی 69 گل زدیم اما مردود اعلام شد.

 وی افزود: یک گل قطعا همه چیز بازی را عوض می‌کند بعد از اینکه تیم من گل به ثمر رساند و آفساید اعلام شد همه بازیکنان من ایستادند. چند حمله استقلالی‌ها را که دیدید به خاطر این بود که بازیکنان من از لحاظ روحی و روانی بعد از مردود شدن گل دچار مشکل شدند.
 دایی تاکید کرد: من خدا را شکر می‌کنم که هواداران ما بسیار فهیم هستند و فوتبال را می‌شناسند. همه آنها دیدند فوتبال بازی کردیم و حق‌مان باخت نبود، اما باختیم. همین‌که هوادارانمان اعتراض نکردند، برای من کافی بود.
 وی افزود: به نظر من هوادارانمان زیاد ناراضی نبودند چون ما فوتبال بازی کردیم. نمی دانم داور و کمک داور بازی اگر اشتباه کرده باشند چه توضیحی دارند. اگر عذرخواهی هم کنند چه فایده‌ای برای ما دارد.
 "دایی" در خصوص وقت‌های اضافه بازی گفت: وقت اضافه هم عادلانه نبود، یعنی یک دقیقه در نیمه اول و سه دقیقه در نیمه دوم درست اعلام نشد. به نظر من وقت اضافه بیشتری باید گرفته می‌شد.
وی خاطرنشان کرد: د هر حال تیم من از همه لحاظ برتر از استقلال بود، اصلا فوتبال روی خوب خود را به ما نشان نداد. در نیمه دوم به نظرم خیلی از استقلالی‌ها بهتر بوده و حتی خودشان هم باور نمی‌کردند ما را برده باشند.

 

ادامه مطلب دایی: استقلالی‌ها باورشان نمی‌شد پرسپولیس را شكست دادند