تبلیغات
سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

سایت فوتبال برتر (Www.Football3Sport.Ir)

  • خوش آمدید

گردنبند متولدین ماه فروردین گردنبند متولدین ماه اردیبهشت گردنبند متولدین ماه خرداد گردنبند متولدین ماه تیر گردنبند متولدین ماه مرداد گردنبند متواد ماه شهریور
گردنبند متولدین ماه مهر گردنبند متولدین ماه آبان گردنبند متولدین ماه آذر گردنبند متولدین ماه دی گردنبند متولدین ماه بهمن گردنبند متولدین ماه اسفند


عطر ماه تولد
عطر متولدین ماه فروردین عطر متولدین ماه اردیبهشت عطر متولدین ماه خرداد
عطر متولدین ماه تیر عطر متولدین ماه مرداد عطر متواد ماه شهریور
عطر متولدین ماه مهر عطر متولدین ماه آبان عطر متولدین ماه آذر
عطر متولدین ماه دی عطر متولدین ماه بهمن عطر متولدین ماه اسفند

 

با سلام....دوستان و هواداران واقعی پرسپولیس و استقلال برای خرید ( تی شرت و گردنبند و دستبند پرسپولیس و استقلال) روی بنر یا لینک آن کلیک کنید و خرید کنید برای اطمینان شما از ما اول سفارش را تحویل بگیرید بعد پول را تحویل دهید. عرضه شده برای هواداران واقعی فوتبال. هم شیك و زیبا شوید! هم تیمتان را تبلیغ كنید!

نتایج هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال

 

در آخرین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز با تساوی یک بر یک به کارشان پایان داده و امتیازهای این مسابقه را میان خود قسمت کردند.
در آخرین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز با تساوی یک بر یک به کارشان پایان داده و امتیازهای این مسابقه را میان خود قسمت کردند.


در این بازی که عصر جمعه در ورزشگاه تختی اهواز و به قضاوت محسن قهرمانی انجام داشت، ابتدا علی علیزاده با گل دقیقه 30 خود تراکتورسازی را پیش انداخت؛ اما در نیمه دوم سیامک سرلک با گلزنی در دقیقه 76 برای فولاد بازی را به تساوی کشاند و اجازه نداد تا تیمش این شکست خانگی را پذیرا شود.

پیش از این دیدار، ذوب‌آهن اصفهان توانسته بود 3 بر صفر ملوان انزلی را شکست دهد، نفت تهران و صبای قم با تساوی بدون گل به کار خود پایان داده بودند. ئاستقلال تهران با یک گل از سد پرسپولیس گذشت، شاهین بوشهر در همدان، پاس را دو بر یک شکست داد و فولاد مبارکه سپاهان در قزوین برد پرگلی را تجربه کرد و میزبانش پیکان قزوین را با نتیجه 4 بر 2 از پیشرو برداشت.

در جدول رقابت‌های لیگ برتر در پایان هفته یازدهم، ذوب‌آهن با 24 امتیاز صدرنشین است، استقلال تهران با 20 امتیاز به رده دوم راه یافت، سپاهان با 19 امتیاز به مکان سوم رسید و در انتهای جدول هم شهرداری تبریز با 9 و پیکان قزوین با 7 امتیاز به ترتیب در مکان‌های هفدهم و هجدهم ایستاده‌اند.

 

ادامه مطلب نتایج هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال